ENTREPRENØR ERLING JENSEN A/S
Rolstrupbakken 8
7900 Nykøbing M
Tlf.: 96 70 17 70

entreprenor@erlingjensen.dk

ENTREPRENØR ERLING JENSEN A/S

Willemoesgade 58, 2., 

6700 Esbjerg 

Tlf.: 21 61 26 81

entreprenor@erlingjensen.dk

Kontakt os

Har du spørgsmål vedrørende vores ydelser, eller ønsker du et gratis og uforpligtende tilbud?

Benyt vores kontaktformular her på siden, eller skriv direkte til en af vores dygtige medarbejdere via deres kontaktinformationer nederst på denne side.

CVR: 17205749

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Administration​

Karin Schelle

karin@erlingjensen.dk 

Tlf.: 96 70 17 70

Ketty Buchhave Nørgaard

ketty@erlingjensen.dk 

Tlf.: 96 70 17 70

Faktura mail

faktura@erlingjensen.dk

Tlf.: 96 70 17 70

Kalkulation​

Thomasz S. Pedersen

thomasz@erlingjensen.dk 

Mobil: 21 61 26 79

Allan Jensby

allan@erlingjensen.dk 

Mobil: 21 61 26 56

Projektledelse​

Johnny Røn

johnny@erlingjensen.dk 

Mobil: 21 61 26 57

Lars Damgaard

lars@erlingjensen.dk 

Mobil: 21 61 26 81

Martin Sommer Thomsen

martin@erlingjensen.dk

Mobil: 21 61 26 80

Per Hansen

per@erlingjensen.dk 

Mobil: 27 51 71 00

Entreprise- og teamledere

Jan Christensen

jan@erlingjensen.dk 

Mobil: 23 38 85 77

Tonny Mikkelsen

tonny@​erlingjensen.dk​

Mobil: 21 61 26 76

John Svane

john@erlingjensen.dk​

​Mobil: 21 61 26 74

Brian Hedegaard

brian@erlingjensen.dk

Mobil: 21 61 26 77

Simon B. Mouritsen

simon@erlingjensen.dk

Mobil: 21 61 26 58

Ole Hansen

ole@erlingjensen.dk

Mobil: 21 61 26 46

Info om virksomheden​

ENTREPRENØR ERLING JENSEN A/S

Rolstrupbakken 8

7900 Nykøbing

Kontakt info​

Medlem af​